XVI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Ludowej
LINKI

POLECAMY:


www.ack.lublin.pl - Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka". Miejsce gdzie odbywaja się "Mikołajki Folkowe".
www.dowspuda.artserwis.pl - Festiwal Kultury Celtyckiej DOWSPUDA

www.etno.serpent.pl - serwis o muzyce alternatywnej/undergroundowej w Polsce - od folku po elektroniczną awangardę (dawniej terra.pl)

www.karpaccy.pl
- Towarzystwo Karpackie skupia osoby, dla których Karpaty są przedmiotem szeroko rozumianej aktywności poznawczej, badawczej, artystycznej, kulturalnej i społecznej.
www.twojebieszczady.pl - serwis dla wszystkich, którym Bieszczady w duszy grają...

www.ludowomi.pl - galeria na folkową nutę!. Prezentuje zarowno tradycyjną polską sztukę ludową, jak i współczesne kolekcje młodych projektantów inspirowane sztuką ludową.
www.soroczka.pl - tradycja i dziedzictwo Karpat są dla nas wspaniałym źródłem inspiracji. W Galerii można kupić ozdoby, odzież, lyżniki, hafty, obrusy, koszule, soroczki, biżuterię, przedmioty domowego użytku, pamiątki i upominki.
www.radio.wid.pl - kultura i tradycja rodzima to wielka spuścizna całych pokoleń społeczeństw zamieszkujących określone regiony geograficzne. Naszym celem jest przybliżenie tej kultury w sposób jak najbardziej otwarty
www.rodzimowierca.prv.pl

Rozmiar: 91784 bajtów
www.r-k-p.prv.pl - Rodzimy Kościół Polski

www.klezmer.rzeszow.pl - Twórczość RZESZÓW KLEZMER BAND opiera się na standardach muzyki klezmerskiej, ale nosi również znamiona jazzu i tradycyjnej muzyki europejskiej.

www.rimead.art.pl - Na tym maleńkim skrawku wirtualnej rzeczywistości znajdziecie wszystko o zespole RIMEAD. Przekonacie się jak w naszym wykonaniu brzmi tradycyjna muzyka irlandzka i czym dla nas jest akustyczne brzmienie tradycyjnych instrumentów.

www.kapelaziele.pl - Muzyka jest potrzebą doznawania gwiazd. My mamy taką potrzebę. Gramy, słuchamy i doznajemy muzyki w każdym oddechu, w każdym drżeniu, w każdym uderzeniu serca. Poprzez nasze zmysły dookreślamy nasz świat w trakcie codziennego poznawania siebie.
www.etnoradio.prv.pl- Etno Radio - Muzyka nie z czterech, a z ośmiu stron świata, którą trudno usłyszeć gdziekolwiek indziej. Muzyka, której twórcy starają się dać odbiorcy coś więcej niż szybko wpadające w ucho dźwięki.www.lemkowyna.net - stroma łemkowska
www.ranores.w.szu.pl - RANORES - propagowanie kultury indiańskiej


UMCS    |    CHATKA ŻAKA   |    ORKIESTRA św. MIKOŁAJA    |    SARF    |    GADKI z CHATKI